Galerie

  • 1. Asymetria / Wolskie Centrum Kultury

  • 2. BWA Warszawa

  • 3. Dawid Radziszewski

  • 4. ESTA

  • 5. Fundacja Galerii Foksal

  • 6. Fundacja Profile

  • 7. HIGH

  • 8. Instytut Fotografii Fort

  • 9. Jednostka

  • 10. Le Guern

  • 11. LETO

  • 12. lokal_30

  • 13.

  • 14. Monopol

  • 15. Olszewski Gallery

  • 16. Piktogram

  • 17. Pola Magnetyczne

  • 18. Polana Institute

  • 19. Propaganda

  • 20. Raster

  • 21. Rodriguez Gallery

  • 22. Serce Człowieka

  • 23. Stereo

  • 24. Szara

  • 25. Szydłowski

  • 26. Wizytująca

  • 27. Wschód

Mapa

Wizytująca

Suma wiedzy
Paweł Susid
20.09–19.10.2019
Grzybowska 88

Szydłowski

Parallel Universe
Luka Rayski, Stephen Wilks
20.09–31.10.2019
ul. Wspólna 53

Szydłowski
Szara

CZY TO SEN, CZY JAWA?! NIE, TO SUMATRA!
Wojciech Kucharczyk
Kuratorki: Małgorzata Miśniakiewicz, Joanna Rzepka-Dziedzic
20–28.09.2019
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50

Serce Człowieka

Nektar
Joanna Woś
20.09–22.09.2019
ul. Pytlasińskiego 20/16

Serce Człowieka
Raster

Duch domu
Dominika Olszowy
20.09–09.11.2019
ul. Wspólna 63

Propaganda

Bzik Tropikalny
Damián Flores, Paweł Kowalewski, Mariusz Tarkawian, Ada Zielińska
oraz artyści anonimowi
20.09–19.10.2019
Foksal 11/1

Polana Institute

Nowe Królestwo
Mikołaj Sobczak
20.09–30.09.2019
al. Jana Pawła II 49

Polana Institute
Pola Magnetyczne

Longue durée
Nelly Agassi, Nicolas Grospierre
20.09–02.11.2019
ul. Londyńska 13

Piktogram

Słońca
Zuza Golińska
Kurator: Romuald Demidenko
20.09–26.10.2019
ul. Kredytowa 9/1

Olszewski Gallery

Glin
Magdalena Więcek
Kurator: Aleksander Wawrzyniak
21.09–21.12.2019
ul. Szpitalna 8A/6

Olszewski Gallery
Monopol

Lato 2019
Tymek Borowski
20.09–23.11.2019
ul. Marszałkowska 34/50

Monopol

Gruczoł Patriotyzmu
Kamil Kukla
20.09–14.12.2019
ul. Oleandrów 6

lokal_30

Jeszcze chwila i trafi mnie szlag
Maria Anto, Zuzanna Janin, Elka Krajewska, Małgorzata Markiewicz,
Kraj M, Małgorzata Malwina Niespodziewana, Anna Orbaczewska, Maria Toboła
20.09–8.11.2019
ul. Wilcza 29a/12

LETO

Konfiguracje
Zbigniew Andrzej Natkaniec
21.09–19.10.2019
ul. Dzielna 5

Le Guern

Ornamenty
Irmina Staś
20.09–09.11.2019
ul. Katowicka 25/1

Jednostka

A-Z 2018 (sprawozdanie roczne)
Andrzej Tobis
20.09–19.10.2019
ul. Andersa 13

Jednostka
Instytut Fotografii Fort

A więc wojna
Agnieszka Rayss
20.09–17.11.2019
ul. Racławicka 99 (Fort Mokotów, budynek 06)

Fundacja Profile

O nic nie jestem pytany
Andrzej Dłużniewski
20.09–02.11.2019
ul. Franciszkańska 6

Fundacja Galerii Foksal

Wilhelm Sasnal, Artur Żmijewski
21.09–26.10.2019
Górskiego 1A

Dawid Radziszewski

Nowe Życie
Şerban Savu
20.09–19.10.2019
ul. Kolejowa 47a/U5

Dawid Radziszewski
BWA Warszawa

Kolory straconego czasu
Bownik
20.09–16.11.2019
ul. Marszałkowska 34/50/666

BWA Warszawa

Program

20–22.09.2019
wernisaże w galeriach 12.00–19.00

PIĄTEK 20 września

14.00
Rafał Bujnowski Plastyka a higiena – spotkanie z artystą na wystawie
i promocja książki Raster w Galerii DAP
ul. Mazowiecka 11a

15.00
Premiera edycji kolekcjonerskich IFF
Anna Zagrodzka / Karolina Wojtas / kolekcja Domu Mody Limanka
Instytut Fotografii Fort
ul. Racławicka 99 (Fort Mokotów, budynek 06)

18.30
Matecznik – koncert Edki Jarząb
lokal_30
ul. Wilcza 29a/12

21.00–2.00
WGW × PERŁA party
Centrum Sztuki Współczesnej
Zamek Ujazdowski
ul. Jazdów 2

SOBOTA 21 września

11.30
Środkowoeuropejska Platforma Sztuki Współczesnej
Grażyna Kulczyk prezentuje Muzeum Susch;
prowadzenie: Piotr Kosiewski
Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki
sala multimedialna
pl. Małachowskiego 3
zapisy: rsvp@warsawgalleryweekend.pl

13.00 Środkowoeuropejska Platforma Sztuki Współczesnej
Panel kolekcjonerów: Piotr Bazylko, Vilius Kavaliauskas, Christian Kaspar Schwarm;
prowadzenie Sergej Timofejevs
Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki
sala multimedialna
pl. Małachowskiego 3

19.00
Środkowoeuropejska Platforma Sztuki Współczesnej
Program performansów: Zuzanna Bartoszek, Andro Dadiani, Alex Mirutziu, Voin de Voin
Pałac Kultury i Nauki Sala Kisielewskiego
pl. Defilad 1

Wspierana przez Fundację Sztuki Polskiej ING oraz Instytut Adama Mickiewicza

12.00
Wizyta w pracowni Tymka Borowskiego,
autora wystawy Lato 2019
w Galerii Monopol
Studio Roza
ul. Taśmowa 1

15.00
Premiera publikacji A-Z (sprawozdanie roczne)
wydanej przez Jednostkę i spotkanie z autorem
ul. Andersa 13

16.00
Oprowadzanie Zbigniewa Libery
po wystawie With Love to Tommy
Fundacja Tomasza Machcińskiego
ul. Litewska 10/48

17.00–18.00
Gruczoł Patriotyzmu na koszulce.
Sitodruk na żywo w wykonaniu Kwiaciarni Grafiki
według projektu Kamila Kukli
Galeria m2
ul. Oleandrów 6
(prosimy o przyniesienie jednej sztuki jasnej koszulki, torby itp.)

20.00–21.00
Performens Microlab – doom3k & Sebulec
Śmierć Człowieka
ul. Nowy Świat 63

21.00–02.00
WGW Szara Music Showcase
muzyczno-taneczny wieczór
kuratorowany przez Galerię Szarą
Bar Studio pl. Defilad 1
21.00–23.00 – Czarny Latawiec / dj set
23.00–00.00 – RSS B0YS / live
00.00–02.00 – Agnieszka Obszańska – Łukasz Dziedzic / B2B dj set

11.00
„Myślenie ciałem” o wybranych obrazach wystawy
A więc wojna
Doświadczenie i rozmowę poprowadzi Zuza Sikorska
Instytut Fotografii Fort
ul. Racławicka 99
(Fort Mokotów, budynek 06)

NIEDZIELA 22 września

13.00
Śniadanie z artystkami wystawy
Jeszcze chwila i trafi mnie szlag
oraz wspólne działania artystek
lokal_30
ul. Wilcza 29a/12

17.00
Mołr Drammaz / Wojciech Kucharczyk, Joanna Bronisławska
Koncert towarzyszący wystawie Wojtka Kucharczyka
w Galerii Szara CZY TO SEN, CZY JAWA?! NIE TO SUMATRA!
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50

18.00
Powinno być dobrze – premiera albumu Zuzy Krajewskiej
i spotkanie z autorką
BWA Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50

20.30
Let Your Body be Free Fashhart by LETO,
Hawrot & Kasia Bielska
fotografie: Kasia Bielska & Hawrot
happening: Pat Dudek
dj live set: SPEYS, muhmuh, Krzysiek Hawrot
Paloma nad Wisłą
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 2



Partnerzy strategiczni


Partnerzy


 

 

Materiały Prasowe




Archiwum

WWW 1920x1080px daty archiwum tlo3