Galerie

  • 1. Arton

  • 2. Asymetria

  • 3. Biuro Wystaw

  • 4. BWA Warszawa

  • 5. Czułość

  • 6. Dawid Radziszewski

  • 7. Fundacja Archeologia Fotografii

  • 8. Fundacja Galerii Foksal

  • 9. Instytut Fotografii Fort

  • 10. Kasia Michalski

  • 11. Le Guern

  • 12. LETO

  • 13. lokal_30

  • 14.

  • 15. Monopol

  • 16. Piktogram

  • 17. Pola Magnetyczne

  • 18. Profile

  • 19. Propaganda

  • 20. Raster

  • 21. Rodriguez

  • 22. Stereo

  • 23. Stroboskop

  • 24. Szydłowski

  • 25. Wizytująca

  • 26. Wschód

Mapa

Wizytująca

Karolina Bielawska
Dryf
22.09–28.10.2017
ul. Grzybowska 88

Szydłowski

Jan Bajtlik
Labirynty greckie
22.09–11.10.2017
ul. Filtrowa 30/133

Szydłowski
Raster

Mika Tajima
Air
22.09–18.11.2017

Krzysztof Pruszkowski
Barierka
22.09–28.10.2017

ul. Wspólna 63

Propaganda

Mariusz Tarkawian
Wystawa fantastyczna
22.09–28.10.2017

Ewa Doroszenko
Jacek Doroszenko
Rezydenci
22.09–1.10.2017

ul. Foksal 11

Pola Magnetyczne

Odile Bernard Schröder
REVELATION-REVOLUTION
22.09–25.11.2017
ul. Londyńska 13

Piktogram

Florian Auer
Zmiana koła
22.09–10.11.2017
ul. Kredytowa 9

Monopol

Maria Pinińska-Bereś
Performerka
22.09–30.11.2017
Al. Jerozolimskie 117

Monopol

Paweł Dunal
Powrót syna
22.09–18.11.2017
ul. Oleandrów 6

lokal_30

VALIE EXPORT
Natalia LL Diana Lelonek Justyna Górowska Zeitgeist
22.09–10.11.2017
ul. Wilcza 29A/12

LETO

David Krňanský
David Krňanský: David Krňanský
22.09–28.10.2017
Dzielna 5

Instytut Fotografii Fort

Ilona Szwarc
Ciało otwiera się wolno, aż do serca
22.09–26.11.2017

Samoidentyfikacja. Fotografie z kolekcji Joanny i Krzysztofa Madelskich
22–24.09.2017

ul. Racławicka 99 (Fort Mokotów, budynek 06)

Fundacja Galerii Foksal

Wilhelm Sasnal
22.09–28.10.2017
Górskiego 1A

Biuro Wystaw

Monika Drożyńska
Woda i wino
22.09–28.10.2017
ul. Krakowskie Przedmieście 16/18

Biuro Wystaw

Program

1–4.10.2020
wernisaże w galeriach 11.00–19.00

 

CZWARTEK 1 PAŹDZIERNIKA 2020
galerie czynne 11.00–19.00

17.30
Piętka chlebka, ale pięta chleba (blondino udostępnij),
performance Kolektywu YORBATKA (Hubert Wencel, Maciej Miąsek)
W Y
Stowarzyszenie Pedagogów Teatru
ul. Emilii Plater 31

 

SOBOTA 3 PAŹDZIERNIKA 2020
galerie czynne 11.00–19.00

12.00
Spotkanie przy kawie z kuratorem wystaw;
wymagana rezerwacja telefoniczna
(+48 791 731 123)
Galeria Serce Człowieka
ul. Nowy Świat 63

12.00–16.00
Adelina Cimochowicz Nekrolog orzeszka ziemnego, działanie
lokal_30
ul. Wilcza 29a/12

14.00–16.00 oraz 17.00–19.00
Konrad Smoleński Deaf Opera: Ataraxy
Jasna 10. Warszawska Świetlica Krytyki Politycznej
ul. Jasna 10/3

Organizatorzy: fundacja Automatophone, galeria Leto,
Jasna 10. Warszawska Świetlica Krytyki Politycznej

12.00-19.00
Pogłos
DAVID OSTROWSKI, TOBIAS SPICHTIG
Instytut Awangardy
al. „Solidarności” 64/118
Fundacja Galerii Foksal oraz Galeria Wschód

15.00
Rozmowa Stan zagrożenia;
goście: Weronika Gęsicka i Magda Hueckel;
prowadzenie: Katarzyna Sagatowska
Jednostka
ul. Andersa 13

16.00–17.00
Pustynia Piasek Susz Sito
Premiera serigrafii Igora Przybylskiego połączona
z sitodrukiem na żywo w wykonaniu Kwiaciarni Grafiki
Galeria m²
ul. Oleandrów 6
(prosimy o przyniesienie jednej sztuki jasnej koszulki, torby itp.)

17:00 –19:00
Premiera książki grupy Twożywo
Plądrujemy ruiny rzeczywistości;
podpisywanie publikacji przez członków grupy
Raster
ul. Wspólna 63

 

NIEDZIELA 4 PAŹDZIERNIKA 2020
galerie czynne 11.00–19.00

12.00–15.00
Premiera książki grupy Twożywo
Plądrujemy ruiny rzeczywistości;
podpisywanie publikacji przez członków grupy
Monopol
ul. Marszałkowska 34/50

12.00–16.00
Spotkanie z Zuzanną Bartoszek
i Krzysztofem Grzybaczem przy kawie;
wymagana rezerwacja telefoniczna
(+48 791 731 123)
Galeria Serce Człowieka
ul. Nowy Świat 63

12.00-19.00
Pogłos
DAVID OSTROWSKI, TOBIAS SPICHTIG
Instytut Awangardy
al. „Solidarności” 64/118
Fundacja Galerii Foksal oraz Galeria Wschód

15.00
DMKHV live act
koncert eksperymentalnego projektu
DMKHV Szymona Szewczyka
organizowany przez galerię Szarą
Biennale Warszawa
ul. Marszałkowska 34/50

16.30
Kroniki zarazy – spotkanie wokół serialu internetowego
na podstawie Dzienników z czasów zarazy Magdy Hueckel;
goście: Lena Frankiewicz, Magda Hueckel, Tomasz Maśląkowski, Tomasz Śliwiński;
prowadzenie: Katarzyna Sagatowska
Jednostka
ul. Andersa 13



Partnerzy strategiczni


Partnerzy


 

 

Materiały Prasowe




Archiwum

WWW 1920x1080px daty archiwum tlo